Продавач-консултант на Стадион Христо Ботев

ПФК Ботев АД търси да назначи на постоянен договор човек за позицията Продавач-консултант за новия си клубен магазин за фен артикули.

Задължения и отговорности:

- Посреща и обслужва клиентите в търговския обект – Фен магазин на Ботев Пловдив.
- Консултира клиентите при избора на стоки.
- Аранжира стоките на щанда и витрините.
- Съблюдава наличието на етикети и цени.
- Приема парични суми от продажби на стоките, връща ресто, издава касови бележки.
- Ежедневно, след приключване на работния ден, извършва приключване на фискалното устройство и отчита сумите от продажби на прекия си началник или в касата на Клуба.
- Следи за заявените продажби на стоки – онлайн магазин.

Изисквания:

- Аналитични умения и търговски нюх.
- Умение за работа с фискален касов апарат, както и за правилното съхранение и отчитане на паричните средства.
- Умение за работа с клиенти.
- Компютърна грамотност, работа със стокова програма

Ние Ви предлагаме:

- Трудов договор с основна заплата + процент от продажбите.
- Динамична и предизвикателна работа.
- Отлични условия на труд.
- Възможност за развитие.

Ако нашето предложение Ви интересува, моля изпратете актуална автобиография и снимка.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Пловдив

За да кандидатствате за позицията изпратете вашето CV на емайл:
fc_botev@botevplovdiv.bg