Хигиенист/ка

ПФК Ботев АД Ви кани да се присъедините към нашия екип, за да се грижим заедно за новия ни красив и уникален Стадион.
Имаме нужда от Хигиенист/ка за Стадион Христо Ботев на постоянен трудов договор при мотивиращо и добро заплащене и отлични условия на труд.

Задължения и отговорности:

- Извършва почистване на помещения и съблекални – под, врати, прозорци, мебели, сервизни части, зала за пресконференции, офиси на Стадион Христо Ботев
- Извършва по-детайлно и прецизно почистване на специалните помещения / Skyboxes/ на Стадион Христо Ботев - преди и след футболни срещи - под, врати, прозорци, мебели, сервизни части, събиране и измиване на посуда.
- Следи за наличието и снабдяването на съблекални, офиси, сервизни и специални помещения с необходимите санитарно-хигиенни материали и консумативи.
- При необходимост оказва помощ за почистването и на другите общи части на територията на Стадиона – трибуни, ложа, паркинг във връзка с дейността на футболния клуб.

Ние Ви предлагаме:

- Трудов договор.
- Отлични условия на труд.
- Много добро заплащане.
- Допълнителни бонуси

Успешният кандидат трябва да притежава:

- Опит на подобна длъжност – желателно;
- Средно образование;
- Сериозен и отговорен човек;
- Експедитивност, коректност и лоялност.

Ако нашето предложение Ви интересува, моля изпратете актуална автобиография и снимка.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

За да кандидатствате за позицията изпратете вашето CV на емайл:
fc_botev@botevplovdiv.bg