Ботев изпусна да бие Сливен 26-01-2011 14:07

Ботев и Сливен направиха 1:1 в контролна среща играна в село Самуилово. През първата част голове не паднаха, но "канарчетата" бяха по-активния тим. На почивката двамата треньори направиха редица смени. В 57-ата минута Ботев откри резултата чрез Ридван Хаджифейзула, който стреля добре от границата на наказателното поле. След този гол "жълто-черните" изпуснаха още няколко добри положение и в 90-ата минута бяха наказани, след като Стойчев изравни след случаен рикушет.

Стартов състав на Ботев: Армен Амбарцумян, Емил Аргиров, Ангел Рахов, Владимир Байрев, Стефан Крачунов, Васил Гуджев, Иван Танчовски, Тодор Неделев, Ирфан Юсеинов, Николай Манчев и Георги Стефанов.
Резерви: Илия Николов, Васил Василев, Петко Фанев, Светослав Асенов, Илиан Христов, Роналд Донев, Ридван Хаджифейзула.

Стартов състав на Сливен: Караманов, Неделчев, Антонов, Колев, Бакалов, Петров, Николов, Вергилов, Митев, Маламев.
Резерви: Георгиев, Енчев, Марем, Чанев, Михнев, Николаев, Стойчев, Михайлов, Томов, Веселинов.