Ботев загуби от Черно море при U21 05-08-2014 20:27

Младежката формация на Ботев до 21 години записа първа загуба от началото на сезона. В мач от третия кръг "канарчетата" загубиха с 0:2 от Черно море. Двубоят се игра на стадиона в квартал "Аспарухово" в морската ни столица.

Домакините реализираха двете си попадения в края на двете полувремена. В 44-ата минута Бекир Расим откри от свободен удар, а в последните секунди след разбъркване в наказателното поле на пловдивчани, бе фиксиран и крайният резултат.

"Жълто-черните" изиграха слабо първо полувреме, но след почивката показаха далеч по-добра игра и създадоха няколко добри положения, които бяха пропиляни.

Съставът на Ботев: Росен Андонов, Милен Гамаков, Радослав Терзиев, Боримир Карамфилов, Християн Казаков (80' Гери Димитров), Валентин Томов, Серкан Юсеин, Емил Камберов (70' Виктор Пенчев), Наско Милев (70' Рангел Игнатов) Лъчезар Ангелов