18:49 - КРАЙ НА МАЧА

80

70

60

92' Илиян Христов - 8:0

88' Краси Кръстев реализира дузпата за 7:0!

87' Дузпа за Ботев. Краси Кръстев бе съборен в наказателното поле на Загорец

86' Публиката от всички сектори и футболистите на Ботев се забавляват. Празникът на Колежа е пълен

11

3

6

1

76' Повторен дебют с Жълточерната фланелка за Краси Кръстев. На мястото на Площаков

75' Атанас Курдов - ХЕТТРИК!

73' Атанас Курдов - 5:0

70' Атаките за Ботев не спират, но и отборът на Загорец играе отворено и все пак опитва да атакува. Получава се открит и приятен за гледане мач. Любимото Табло на поколения ботевисти също блести с пълна сила.

69' Опасна атака за Загорец, но Ангел Рахов отне топката с перфектен шпагат в наказателното поле

65' Смяна в състава на Ботев Владимир Байрев - Илиан Христов

62' Смяна в отбора на Загорец - Живко Калчев --> Иван Михнев

60' Курдов върна жеста и изведе Площаков сам срещу вратаря, но нападателят подходи несериозно и подари топката на Диман Андреев

58' Площаков сложи топката на главата на Наско Курдов, който бе застанал до лявата града и отбеляза в опразнената врата.

/Нефтохимик - Чирпан 4:1/

54' Пряк свободен удар за отбора на Загорец на 17 м. вдясно от вратата на Ботев, Хайри Хюсни шутира в стената.

48' Димитър Байрев бе заменен от Атанас Курдов. А в отбора на Загорец Николай Начев бе заменен от Пламен Георгиев

46'Още в първата атака след подновяването на играта, Митко Байрев изведе Асенов сам срещу вратаря, но авторът на втория гол стреля право в тялото на стража, при добавката Площаков се "отпуши" от воле - 3:0

Край на първото полувреме - Съдийската тройка бе бурно освиркана

44' Димитър Байрев изведе Светльо Асенов сам срещу вратаря и той не сгреши - 2:0

40' Пореден ужасен пропуск на Площаков, Митко Байрев проби отдясно и му сервира топката на два метра от гол линията, но Площаков отново уцели вратаря.

37' Страничният съдия продължава да вдига засади на нападателите на Ботев, което ядосва публиката

32' Светослав Асенов проби опасно и влезе в наказателното поле, но защитник на Загорец му отне топката в последния момент.

28' Гуджев стреля от 15 метра, но топката среща тялото на защитник

26' Две опасни атаки и 2 засади за Ботев Пловдив в рамките на 5 минути.

/Стадионът започва да се пълни, ако все още четете livescore-a на botevplovdiv.bg, не е късно да поправите грешката си и да гледате мача на живо на ст. "Христо Ботев/

08092010509

18' Уникален пропуск на Иван Площаков! Гуджев изведе 10-ката очи в очи с вратаря на Загорец, но той стреля право в неговото тяло.

15' Контраатака и първи удар във вратата на Ботев Пловдив

15' Бърза контраатака за Ботев, проведена от Владо Байрев, завърши с центриране на Гуджев към Площаков, но ударът на нападателя с глава бе париран от вратаря на гостите.

10' Байрев и Площаков направиха двойно подаване, Д. Байрев навлезе в наказателното поле и бе съборен. Съдията отсвири дузпа и резултатът стана 1:0 за Ботев Пловдив - гол майстор Митко Байрев

4' Пряк свободен удар за Ботев на около 30 метра от вратата на Диман Андреев

1' Площаков бе изведен сам срещу вратаря, но страничния съдия вдига засада.

1' Първи съдийски сигнал и първа атака за Ботев, след чудесен пас на Стефан Учиков

16:58 Двата отбора излизат на терена

-10 Минути преди началото на мача, по-слаба посещаемост в сравнение с предишните срещи на отбора. На трибуните присъстват ВИП гости, представители на КТБ, сред които е и прокуристът на банката Юли Попов

Главен съдия: Павлин Тютюнджиян (Хасково)

Помощници: Мартин Георгиев (Хасково), Стефан Делчев (Хасково)

Четвърти съдия: Красимир Попов (Пловдив)

Делегат: Димитър Балтаджиев (Пловдив)