ДИРЕКТНО: Димитровград - Ботев 05-09-2010 13:43

Югоизночна "В" група, ІV кръг / 05 септември 2010, 17:00ч.

ГОЛМАЙСТОР: Д. БАЙРЕВ 80`

Стартов състав:

Коментар на живо:

90` КРАЙ НА МАЧА!

85` В Любимец юношите на Ботев до 19 години направиха 2:2 с Любимец.

81` Фен на Ботев прескочи загражденията, опита да нахлуе на терена и бе арестуван. За щастие мачът не беше прекъсван и полицията го спря преди да стъпи на игрището.

80` ГООООООООООООООООООООООООООЛ ЗА БОТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕВ!!!!!!!!!!!! ДИМИТЪР БАЙРЕВ ПРОБИ ПРЕЗ ЦЕНТЪРА И ОСТАНАЛ САМ СРЕЩУ ВРАТАРЯ ОТКРИВА РЕЗУЛТАТА!!!!!

69` Нов пропуск пред вратата на Димитровград, след като първо Хаджифейзула, а след това и Площаков не успяха да стрелят точно във вратата на домакините.

67` Втора смяна в състава на Ботев. В игра влиза Стефан Учиков, а терена напуска Атанас Курдов.

65` Ридван Хаджифейзула получи топката в наказателното поле на домакините, но в опита си да се пребори със защитник игра с ръка.

60` В Карлово Нефтохимик води 2:0 на Левски.

55` Домакините изравниха играта, но нямат положения пред вратата на Николов.

48` Смяна в състава на Ботев. Терена напуска Пейо Батинов, а в игра влиза Иван Площаков.

46` НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45` КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44` Светослав Асенов проби отляво и центрира към Атанас Курдов, който стреля добре по земя, но вратаря на Димитровград отново спаси.

38` Играч на Димитровград нахлу опасно отляво и пробва да шутира, но Ангел Рахов се хвърли самоотвержено в краката му и блокира опасността.

36` Домакините са се прибрали в собствената си половина, като Ботев владее изцяло положението на терена.

35` Хаджифейзула напредна добре отдясно и центрира в наказателното поле на домакините, където Курдов игра с глава, но вратаря на домакините спаси.

29` СЛЕД ГРЕШКА В ЗАЩИТАТА НА БОТЕВ ДОМАКИНИТЕ ОРГАНИЗИРАХА КОНТРААТАКА, ПРИ КОЯТО ИГРАЧ НА ДИМИТРОВГРАД ОСТАНА САМ СРЕЩУ ИЛИЯ НИКОЛОВ И СТРЕЛЯ, НО УЦЕЛИ ДЕСНИЯ СТРАНИЧЕН СТЪЛБ НА ВРАТАТА.

22` След добра комбинация отдясно Илиан Енчев остана сам срещу вратаря на домакините, но не успя да го преодолее.

17` Страхотен териториален натиск на "канарчетата", като домакините не могат да минат центъра на терена.

5` Ботев започва мача по-агресивно, но липсват головите положения пред вратата на Димитровград.

0` НАЧАЛО НА МАЧА!

0` Около 1000 фена на Ботев са пропътували разстоянието от Пловдив до Димитровград.