ДИРЕКТНО: Хеброс (Харманли) 1:3 Ботев 12-09-2010 10:40

Всички резултати от VІ кръг на Югоизточната "В" група вижте тук.

Югоизточна "В" група, VІ кръг / 12 септември 2010, 17:00ч.

0:1 А. Курдов 14`
0:2 А. Курдов 55`
0:3 В. Гуджев 67`
1:3 Г. Тодоров 89`
гл. съдия: Д. Андреев, помощници: А. Делчев, П. Драганов               стадион "Хеброс" - Харманли

КОМЕНТАР НА ЖИВО:

90` КРАЙ НА МАЧА!

89` Гол за Хеброс. След центриране отдясно Георги Тодоров вкарва почетното попадение за домакините.

88` Крайни резултати: Димитровград 0:0 Нефтохимик и Тунджа Ягода 1:0 Созопол.

83` В последните минути темпото на игра рязко спадна, а положенията пред двете врати липсват.

73` Ридван Хаджифейзула изведе Митко Байрев сам срещу вратаря, но той стреля в аут.

67` ГОООООЛ ЗА БОТЕВ! ВАСИЛ ГУДЖЕВ БЕ ИЗВЕДЕН САМ СРЕЩУ ДАНЧЕВ И ПРАВИ РЕЗУЛТАТА КЛАСИЧЕСКИ!

66` Темпото на игра спадна в последните минути, като липсват чистите положения пред двете врати.

57` Добра атака отляво за Хеброс, последва центриране и играч на домакините стреля мощно, но Илия Николов спаси.

55` ГОООООЛ ЗА БОТЕЕЕЕЕЕВ!!!!! СВЕТОСЛАВ АСЕНОВ БЕ ИЗВЕДЕН ПО ЛЕВИЯ ФЛАНГ И ЦЕНТРИРА КЪМ АТАНАС КУРДОВ, КОЙТО НА ПРАЗНА ВРАТА ОТБЕЛЯЗВА ВТОРИЯ СИ ГОЛ В МАЧА!!!

50` Иван Площаков бе изведен сам срещу вратаря, но уцели напречната греда.

46` НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45` КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! В Димитровград Нефтохимик и местния Димитровград приключиха първото полувреме при нулево равенство.

44` Опасен удар в долния ляв ъгъл на вратата на Николов, но вратаря на Ботев изби в корнер.

42` Много грубо влизане в краката на Светослав Асенов и главния съдия спестява втори жълт картон за играчите на Хеброс.

39` Марин Бакалов прати резервите да загряват.

35` Поредна спорна засада в ущърб на Ботев.

27` Добро центриране отляво, топката попадна в Площаков, който я вкара във вратата на Данчев, но страничния съдия вдигна флаг за засада. За разправия със съдията Площаков получава жълт картон.

24` След остро центриране от фаул няколко играчи на Харманли се разминаха с топката.

22` Техничен удар на Димитър Байрев, но Емил Данчев с последни усилия спаси вратата си от втори гол.

20` Опасно центриране отляво, но Илия Николов улови сигурно топката.

18` Пряк свободен удар за Ботев на сантиметри от границата на наказателното поле. Зад топката застана Васко Гуджев, но топката се удари в стената.

16` Г. Иванов стреля опасно, но топката мина над вратата на Николов.

14` ГОООЛ ЗА БОТЕВ! АТАНАС КУРДОВ ОТНЕ ТОПКАТА В ЦЕНТЪРА НА ТЕРЕНА, НАПРЕДНА И ОСТАНА САМ СРЕЩУ ВРАТАРЯ И С ХУБАВ УДАР ОТКРИВА РЕЗУЛТАТА!!!

12` Центриране отляво на вратата на Николов, но защитатана Ботев се справи и Площаков подаде към Владо Байрев, но опита за контраатака бе неуспешен.

8` В първите минути играта е равностойна, като Хеброс показва, че е един добър отбор за нивото на В група и изобщо не е за подценяване.

4` Площаков бе изведен сам срещу вратаря на домакините, но пропусна.

0` Начало на мача.

Вчера почина дългогодишният играч на "Хеброс"  Димитър Георгиев - Тренчо и мачът ще започне с 1 минута мълчание.