Югоизточна "В" група, XІХ кръг / 28 ноември 2010, 14:30ч.

Голмайстори:
21` А. Курдов
68` А. Курдов (д)
76` Е. Рачев
гл. съдия: Вихрен Манев                                                                                     стадион: "Лазур" - Бургас

КОМЕНТАР НА ЖИВО:

95` КРАЙ НА МАЧА!!! БОТЕВ ЗАПИСА 18 ПОБЕДА ПРЕЗ ТОЗИ СЕЗОН И ВОДИ С 16 ТОЧКИ ПРЕД ПРЕСЛЕДВАЧИТЕ!!!

89` Смяна в отбора на Ботев. Терена напуска Антон Огнянов, а на полето се появява Васко Василев.

84` Последна смяна в състава на Нефтохимик. Терена напуска К. Щерев, а в игра влиза К. Парушев.

79` След центриране от фаул футболист в зелено стреля и защитник на Ботев изби топката от голлинията. Натиск на домакините в последните минути.

78` След центриране отдясно играч на Нефтохимик стреля с глава и Илия Николов с невероятен рефлекс извади топката в корнер.

76` ГОЛ ЗА НЕФТОХИМИК!  Митко Трендафилов стреля от фаул по земя, Илия Николов се намеси несигурно и топката попадна в Рачев, който отблизо изравни.

69` Наско Курдов получава жълт картон за радостта си след гола, след като си свали фланелката.

68` ГОООООООООООООООООЛ ЗА БОТЕЕЕВ!!!! НАСКО КУРДОВ РЕАЛИЗИРА ОТСЪДЕНАТА ДУЗПА!!!

67` ДУЗПА ЗА БОТЕВ! Влезлият преди секунди Светослав Асенов бе фаулиран от футболист на Нефтохимик и Вихрен Манев посочи бялата точка.

66` Смяна в състава на Ботев. В игра влиза Светослав Асенов, а терена напуска Недко Миленов.

64` Жълт картон за Георги Какалов.

63` Наско Курдов подаде към Димитър Байрев, който стреля от воле, но вратаря на зелените спаси и топката попадна отново в Курдов, който обаче се подхлъзна и Тодор Йорданов улови топката.

61` Осветлението на стадион Лазур бе пуснато.

59` Смяна в състава на Нефтохимик. Терена напуска Г. Цъцъров, а в игра влиза С. Златев.

58` Жълт картон за Васил Деменлиев.

57` Феновете на двата отбора пеят мощно "БЪЛГАРИ ЮНАЦИ".

54` Играч на Нефтохимик стреля силно, но Илия Николов изби в корнер.

51` Играта е подновена.

47` МОЩНИ ДИМКИ ОТ ФЕНОВЕТЕ НА БОТЕВ И ГЛАВНИЯ СЪДИЯ ПРЕКРАТЯВА МАЧА, ДОКАТО НЕ СЕ ИЗЧИСТИ МЪГЛАТА ОТ СТАДИОН ЛАЗУР!

46` НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45` КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43` Атанас Курдов нахлу в наказателното поле на Нефтохимик и пусна топката към Николай Манчев, който стреля, но Тодор Йорданов изби топката в корнер.

41` Феновете на Нефтохимик скандират "БЪЛГАРИ", а гостите от Пловдив отговарят "ЮНАЦИ". Страхотна атмосфера по трибуните в Бургас.

40` Васил Деменлиев бе изведен сам срещу Илия Николов и стреля, но вратаря на Ботев се намеси много добре и спаси.

37` Центриране на Николай Манчев в наказателно поле на Нефтохимик, вратаря на домакините се опита да хване топката, но я изпусна и тя попадна в Димитър Байрев, който се забави и Тодор Йорданов улови топката.

31` Митко Трендафилов изпълни силно пряк свободен удар на около 22 метра от вратата на Илия Николов, но Николай Манчев блокира удара с крак, а топката излезе в корнер.

26` Митко Трендафилов изпълни прекия свободен удар, но топката мина над вратата на Илия Николов.

24` Жълт картон за Ангел Рахов за нарушение на границата на наказателното поле.

21` ГООООЛ ЗА БОТЕЕЕЕЕЕЕЕЕВ!!!!! НАСКО КУРДОВ ОВЛАДЯ ТОПКАТА В НАКАЗАТЕЛНОТО ПОЛЕ НА НЕФТОХИМИК, ИЗЛЪГА ЗАЩИТНИК НА БУРГАЗЛИИ И С ПРЕМЕРЕН УДАР ОТКРИВА РЕЗУЛТАТА!

19` Опасно центриране от фаул в наказателното поле на Ботев, но Илия Николов лови сигурно топката.

18` Далечен шут на Атанас Курдов, но топката минава над вратата.

12` Шут на Наско Курдов от около 12 метра, но вратаря на Нефтохимик спаси.

10` Опасен удар на Манчев, но топката минава покрай вратата.

9` Корнер за Ботев, но защитата на бургазлии предотврати опасността.

1` НАЧАЛО НА МАЧА! Уникална атмосфера на стадион "Лазур"!

Феновете на Нефтохимик правят хореография със зелено-бели ленти.

И двата сектора, отделени за гостуващата агитка са препълнени!