гл. съдия: , помощници:               стадион Марково

ст. треньор

Костадин Тодоров

КОМЕНТАР НА ЖИВО:

Kрай на мача

73' Смяна в редиците на Ботев Пловдив. На мястото на Краси Кръстев в игра Светослав Асенов.

72' Какалов пропуска за пореден път пред вратата на Попов. Нападателят излиза три път сам срещу вратаря, но днес явно няма късмет.

66' Гол за Сокол 2:3! След пряк свободен удар Стоянов с глава намали за втори път резултата в срещата.

59' ГОООЛ 1:3! Георги Какалов се отпуши. Нападателят остана сам срещу Попов и този път не сгреши.

55' Удар на Илиан Христов бе избит от гол-линията на вратата на домакините.

52' Георги Какалов пропусна сам срещу вратаря Попов.

Нaчало на второто полувреме

Край на първото полувреме

37' Гол за Сокол! Иван Караманов от границата на наказателното поле със силен шут намали резултата в мача.

28' ГООЛ! Защитник на Сокол върна топката към вратаря Румен Попов, който не можа да я овладее и тя влезна за втори път в мрежата му.

27' Бърза атака на футболистите на Ботев Пловдив. Крилото Красимир Кръстев центрира към Иван Площаков, който стреля силно към вратата на Сокол, но топката премина на сантиметри от страничния стълб.

20' Георги Какалов се отскубна сам срещу вратаря на домакините, но стреля в страни от вратата.

18' ГОЛ! Ботев повежда в резултата след уникален гол от фаул на Николай Манчев. Завърналият се футболист изправи на крака 200-те фенове на Ботев Пловдив като прати топката в сглобката на вратата.

Начало на мача. Повторен дебют в състава на Ботев Пловдив за Какалов и Манчев. Рожденикът Васко Василев е капитан в срещата.