Югоизточна "В" група, X кръг / 06 октомври 2010, 16:00ч.
гл. съдия: , помощници: ; стадион Чирпан

ст. треньор:

Красимир Паскалев

КОМЕНТАР НА ЖИВО:

КРАЙ НА МАЧА

90' 1 минута продължение

88' Сантиметри не достигнаха на Атанас Курдов за да отбележи за 3:1

73' Пропуск на Атанас Курдов

ГОЛ! 69' ГОЛ НА ИВАН ПЛОЩАКОВ 1:2 ЗА БОТЕВ

Foot in mouth 65' Илиян Христов - Краси Кръстев

Foot in mouth 57' Ридван Хаджифейзула - Иван Площаков

55' Два поредни пропуска на Атанас Курдов

50' До този момент скучно и безлично второ полувреме при наводнен терен в Чирпан

45' Край на първото полувреме

38' Пряк свободен удар пред вратата на Свиленград, след фаулиране на Недко Миленов. Недко изпълни наказателния удар, защитниците успяха да избият топката и дори направиха контраатака. Минута по-късно успяха да реализират още един удар във вратата на Петър Стоичков.

Foot in mouth 36' Смяна в отбора на Ботев Антон Огнянов напуска, влиза Светльо Асенов.

30' След изравнителният гол футболистите на Ботев играят много по нахъсано и правилно.

29' След грешка на вратаря топката попадна в Атанас Курдов, който напредна сам в наказателното поле на домакините, но в последният момент защитник на Свиленград протегна крак и топката излезе в корнер. След изпълнението му защитниците на Свиленград успяха да изчистят топката.

ГОЛ! 21' Атанас Курдов загуби топка напред, футболистите на Свиленград опитаха контраатака и в борба за топката Недко Миленов беше засечен много сериозно, но за щастие няма по-сериозна контузия и отново се завърна в игра. Времето е много неприятно, топката се движи изключително бързо по терена и това е неприятно за техничният отбор на Ботев.

18' ГОЛ НА АТАНАС КУРДОВ. След няколко атаки на Ботев, Васил Гуджев центрира отляво в полето на гостите имаше 4 нападатели на Ботев и най-високият - Курдов излъга вратаря за 1:1

ГОЛ! 2' Гол за Свиленград

0' Мачът започна при много лошо време, пред близо 400 фена от Пловдив

Поради технически проблеми Радио "Ботев", няма да предава мача! Извиняваме се за неудобството!