Гол в последната минута лиши Ботев от точка на "Българска армия" 16-08-2020 22:38

Ботев (Пловдив) допусна нелепа загуба с 1:2 от ЦСКА-София в среща от 2-ия кръг на Първа лига. Двубоят се игра на стадион "Българска армия" в столицата.

През първата част столичани бяха далеч по-активният отбор и сътвориха куп положения пред вратата на Янко Георгиев. След серия пропуски, в 23-ата минута Юнус Санкаре бе най-съобразителен в наказателното поле на "канарчетата" и отблизо прати топката в мрежата за 1:0.

След почивката играта бе напълно равностойна, а в 60-ата минута Тодор Неделев центрира отлично от корнер и Мишел Еспиноса простреля вратаря за 1:1. В добавеното време "армейците" хванаха на контраатака пловдивчани и получиха свободен удар пред наказателното поле, който бе превърнат в гол от Белтраме.

СЪСТАВЪТ НА БОТЕВ: Янко Георгиев, Иван Бандаловски, Станислав Работов, Виктор Генев, Мишел Еспиноса (80 - Лъчезар Балтанов), Маркиньос Педросо, Мите Цикарски (66 - Джонатан Перейра), Славчо Шоколаров, Тодор Неделев, Атанас Илиев, Антонио Вутов (47 - Кристиан Добрев)

снимка: sportal.bg