Марин Бакалов: Труден мач, важна е победата 10-10-2010 17:15

marin bakalov

Старши-треньорът на „Ботев” Пловдив Марин Бакалов сподели, че двубоят срещу „Арда” (2:0) е бил един от най-трудните в първенството досега. Наставникът на "канарчетата" поздрави гостите за добрата им игра и заяви, че най-важни след този мач са победата и трите точки.

„Познавам добре голяма част от футболистите на противника и знаех, че ни очаква труден мач. „Арда” е добър отбор за нивото на третия ешалон и днес го показа. И като домакини и като гости играят с дух и себераздаване, за което заслужават поздравления. Що се отнася до нашата игра – през повечето време не видях това, което искам на терена. Трябваше да използваме повече фланговете. Като изключим 4-5 много добри атаки, през по-голамата част от мача ни липсваше разнообразие. Все пак важното е, че победихме и запазихме аванса си на върха в класирането”, коментира рекордьорът по мачове в елита на българския футбол.