Мартин Секулич тренира с отбора преди гостуването във Враца, "канарчетата" тръгват в четвъртък за Северозападна България 13-07-2022 10:29

Отборът на Ботев (Пловдив) продължава подготовката си за мача с Ботев (Враца). След загубата от Хебър, „канарчетата“ имаха възстановителна тренировка и ден почивка в неделя.

От понеделник „жълто-черните“ провеждат тренировките си във вечерните часове на терените на клубната база.

Новият нападател на тима Мартин Секулич се присъедини към тренировките на тима, като се готви наравно със съотборниците си.

В следващия кръг „канарчетата“ гостуват на Ботев (Враца), като мачът е в петък от 18:30ч. във Враца. В четвъртък пловдивчани ще тренират сутринта на клубната база, след което ще отпътуват за северозападна България.