Почивен полуден за канарчетата 20-06-2013 11:43

Половин ден почивка получиха футболистите на „Ботев” след победата над „Ружомберок” (2:1) в първата си проверка от лагера в Австрия.  „Жълто-черните” направиха лека тренировка в четвъртък сутрин, след което програмата им продължи с възстановяване и релакс.

Преди заниманието Станимир Стоилов проведе кратък разбор на проверката със словаците. Треньорът съобщи на играчите своите забележки, както и положителните неща в играта от двубоя с „Ружомберок”, след което раздели възпитаниците си на групи за тренировката според изиграните минути.

Лагерът на „канарчетата” във Фьозендорф продължава с две тренировки в петък и приятелския мач срещу руския „Кубан” Краснодар. Двубоят с тима на Ивелин Попов е в събота (22 юни) от 17.00 часа българско време в Бад Татзмансдорф.